Śląsk, halerz, XV w.
Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w
Śląsk, halerz, XV w.
Cena wylicytowana: 155 zł
109365
| Opis: |
Śląsk - Księstwo Wrocławskie - Zygmunt Luksemburczyk 1419-1437, halerz, XV w., Wrocław, Aw: Głowa św. Jana trzy-czwarte w lewo w obwódce i napis M-W-M-W, Rw: Lew czeski kroczący w lewo |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
0.32 g, ładnie zachowany |
Fbg 101c, Kop. 8765m (R2) |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 171
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 115 zł
4) 80 zł
5) 38 zł
| min |