Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 100 zł
85396
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Pastorał na tle krzyża, Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.03 g |
Dbg 1341, Gum.CNP typ VII, Str. 25 |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 155
1) 100 zł
2) 95 zł
3) 75 zł
4) 70 zł
| min |