Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Zakończenie: 06-11-2014 20:51:00
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
108584
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Magdeburg?, Aw: Kapliczka z kółkiem wewnątrz, Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 1.16 g, gięty |
| Literatura: | Dbg. 1330, Gum.CNP typ II |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 243