Polska, grosz, 1535
Zakończenie: 06-11-2014 21:03:30
Polska, grosz, 1535
108265
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1535, Wilno, odmiana bez litery pod Pogonią |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | nieco fantazyjne napisy w wyniku dwukrotnego uderzenia stemplem, patyna |
| Literatura: | T.7 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 201