Polska, talar, 1754
Polskie złoto, średniowiecze, kolekcja szóstaków, monety polskie XX i XXI w
Polska, talar, 1754
Cena wylicytowana: 3 800 zł
63086
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763, talar, 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 28.81 g, ciemna patyna |
Kahnt 675, Schnee 1037 awers typ C, rewers typ 2 |
Cena końcowa: 3 800 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 290
1) 3 800 zł
2) 3 700 zł
3) 3 000 zł
4) 2 400 zł
| min |