Niemcy, 1/6 talara, 1676

Niemcy, 1/6 talara, 1676

Niemcy, 1/6 talara, 1676

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:37:30
108971
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Ansbach - Jan Fryderyk 1667-1686, 1/6 talara, 1676, Aw: popiersie margrabiego w prawo i napisy w otoku, Rw: Tarcza herbowa i napisy w otoku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 570

1)  60 zł