Rosja, rubel, 1892 АГ
Zakończenie: 11-09-2014 22:03:00
Rosja, rubel, 1892 АГ
84698
| Opis: | Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel, 1892 АГ, Petersburg |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | uszkodzenie na awersie, patyna |
| Literatura: | Bitkin 75, Kazakov 761 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 217