Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ

Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja
Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 11-09-2014 21:57:30
84692
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1830 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 109, Adrianov 1830б

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 253

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  230 zł
6)  185 zł
7)  180 zł