Rosja, rubel, 1799 СМ-МБ

Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja
Rosja, rubel, 1799 СМ-МБ

Rosja, rubel, 1799 СМ-МБ

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 11-09-2014 21:56:00
84689
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, rubel, 1799 СМ-МБ, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzony awers, ale ładny blask menniczy
Literatura: Bitkin 35, Adrianov 1799б

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 623

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  560 zł
5)  440 zł