Rosja, rubel, 1799 СМ-МБ
Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja
Rosja, rubel, 1799 СМ-МБ
Cena wylicytowana: 680 zł
84689
| Opis: |
Rosja - Paweł I 1796-1801, rubel, 1799 СМ-МБ, Petersburg |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
uszkodzony awers, ale ładny blask menniczy |
Bitkin 35, Adrianov 1799б |
Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 703
1) 680 zł
2) 660 zł
3) 640 zł
4) 560 zł
5) 440 zł
| min |