Pomorze, zestaw denarów miejskich XV w.
Zakończenie: 11-09-2014 20:49:00
108604
| Opis: | Pomorze, zestaw denarów miejskich XV w., 3 x Trzebiatów (Kwiat trójlistny / Gryf), 1 x Dymin (Lilia / Gryf), 1 x Słupsk (Trzy fale / Gryf) |
| Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: | razem 5 sztuk |
| Literatura: | Dbg 312, 189, 258 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 285