Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Zakończenie: 11-09-2014 20:47:30
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
84650
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż patriarchalny w kulkami w kątach, Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.73 g, lekko gięty |
| Literatura: | Dbg 1339, Gum.CNP typ V, Str. 24 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 194