Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Zakończenie: 11-09-2014 20:46:30
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
84648
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Magdeburg, Aw: Kapliczka z kółkiem wewnątrz, Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.93 g, gięty |
| Literatura: | Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 266