Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.
Złote monety, średniowiecze, Polska Hiszpania kolonialna i Rosja
Cena wylicytowana: 55 zł
84643
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, ATEAHLHT, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach, DI GRA REX |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.44 g, pęknięty krążek, gięty |
Kluge 44, Dbg 1167 |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 417
1) 55 zł
2) 50 zł
3) 50 zł
4) 36 zł
| min |