Niemcy, talar, 1770
Niemcy, talar, 1770
Cena wylicytowana: 155 zł
84508
Opis: |
Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1770, Monachium |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
lekko justowany, patyna |
Dav. 1953, Hahn 307 |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 543
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 120 zł
min |