Polska, 1 złoty, 1925
Polska, 1 złoty, 1925
Cena wylicytowana: 115 zł
84428
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Parchimowicz 107b |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 181
1) 115 zł
2) 110 zł
3) 90 zł
min |