Polska, 10 złotych, 1934
Polska, 10 złotych, 1934
Cena wylicytowana: 175 zł
84446
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski |
Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
rzadki rocznik, złotawa patyna |
Parchimowicz 124a |
Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 130
1) 175 zł
2) 170 zł
3) 155 zł
4) 130 zł
5) 120 zł
min |