Polska, 10 złotych, 1932
Polska, 10 złotych, 1932
Cena wylicytowana: 55 zł
84440
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1932, Warszawa, głowa kobiety, ze znakiem menniczym |
Stan zachowania: |
II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Parchimowicz 120a |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 141
1) 55 zł
2) 50 zł
min |