Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 36 zł
108093
Opis: |
Niemcy - Saksonia, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż prosty i kółka w polach, Rw: Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.01 g |
CNP typ VI, Str. 23 |
Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 105
1) 36 zł
2) 34 zł
min |