Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 50 zł
108087
Opis: |
Niemcy - Saksonia, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż prosty i kółka w polach, Rw: Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.00 g |
CNP typ VI, Str. 23 |
Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 133
1) 50 zł
2) 48 zł
3) 40 zł
4) 36 zł
min |