Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 80 zł
108096
Opis: |
Niemcy - Saksonia, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż prosty i kółka w polach, Rw: Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 0.97 g, ładny |
CNP typ VI, Str. 23 |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 155
1) 80 zł
2) 75 zł
3) 70 zł
4) 48 zł
min |