Niemcy, 2 x denar typu OAP, X-XI w.
Cena wylicytowana: 44 zł
108078
Opis: |
Niemcy - Saksonia, 2 x denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.47 g / 1.16 g - razem 2 sztuki, pęknięte |
Dbg. 1167 |
Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 129
1) 44 zł
2) 42 zł
3) 42 zł
min |