Niemcy, 2 x denar typu OAP, X-XI w.

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 28-08-2014 20:42:00
108078
Opis: Niemcy - Saksonia, 2 x denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.47 g / 1.16 g - razem 2 sztuki, pęknięte
Literatura: Dbg. 1167

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 126

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  42 zł