Polska, trojak, 1600

Złote monety, stara Polska i próby niklowe
Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 14-08-2014 20:46:00
84262
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1600, Kraków
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger K.00.1.a (R1)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 345

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  270 zł
6)  240 zł
7)  185 zł
8)  180 zł