Polska, puło ruskie

Złote monety, stara Polska i próby niklowe
Rozpoczęcie: 04-08-2014 18:00
Zakończenie: 14-08-2014 20:37:30
Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-08-2014 20:37:30
108314
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński 1370-1382, puło ruskie, Aw: Ukoronowana litera L w rozecie, Rw: Korona i kulki w rozecie
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miedź 0.36 g, zielona patyna, wyszczerbiony
Literatura: Gum.H. 377, Gum.P. 486 var., Huszár 562, Karolkiewicz 2075

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 161