Śląsk, 24 krajcary, 1622

Monety polskie i z Polską związane, Rosja Carska
Śląsk, 24 krajcary, 1622

Śląsk, 24 krajcary, 1622

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 19-06-2014 21:47:00
107478
Opis: Śląsk - miasto Świdnica - Ferdynand II 1620-1637, 24 krajcary, 1622, Świdnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 3604, E/M XII.14, Ejzenhart XII.15 (R2)

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 257

1)  175 zł
2)  170 zł