Polska, trojak, 1597

Monety polskie i z Polską związane, Rosja Carska
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 19-06-2014 21:08:30
102607
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1597, Olkusz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie wybity
Literatura: Iger O.97.2.k (-)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 238

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  85 zł
4)  80 zł