Rosja, 1 kopiejka, 1800/E.M.

Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale
Rosja, 1 kopiejka, 1800/E.M.

Rosja, 1 kopiejka, 1800/E.M.

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 17-04-2014 21:44:00
82844
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, 1 kopiejka, 1800/E.M., Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 124, Brekke 56

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1174

1)  46 zł