Polska, ort, 1624
Monety polskie, antyczne, średniowieczne i Rosja oraz medale
Polska, ort, 1624
Cena wylicytowana: 120 zł
106665
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1624, Bydgoszcz |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Shatalin K24-1 |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 136
1) 120 zł
min |