Polska, medal Mieszko I, 1978

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Polska, medal Mieszko I, 1978

Polska, medal Mieszko I, 1978

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:59:30
105469
Opis: Polska - PRL 1952-1989, medal Mieszko I, 1978, Warszawa, medal z królewskiej serii wydanej przez PTAiN, wybity w Mennicy Warszawskiej w/g projektu W.Korskiego (Seria Królewska nr. 0)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 152.07 g, 70 mm

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1608

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  400 zł
4)  320 zł