Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:58:30
105174
Opis: Polska - II RP powojenna 1944-1952, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946, autorstwa Stefan Koźbielewskiego, jeden z pierwszych medali powojennych
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 129.30 g, 35 mm, bardzo rzadki, patyna
Literatura: MMP 1

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 424

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  280 zł