Polska, Powszechna Wystawa Krajowa, 1929

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:57:00
105166
Opis: Polska - II RP 1918-1939, Powszechna Wystawa Krajowa, 1929, Warszawa, proj. Kazimiery Pajzderskiej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, patyna
Literatura: Strzałk. 629

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 369

1)  90 zł