Polska, medal PAMIĘCI POLEGŁYCH W SZARŻY KAWALERII POD ROKITNĄ, 1915

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:55:30
105169
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal PAMIĘCI POLEGŁYCH W SZARŻY KAWALERII POD ROKITNĄ, 1915, autorstwa Jana Raszki
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cynk srebrzony 60 mm, bardzo rzadki, patyna
Literatura: Strzałk. 310 (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 564

1)  260 zł
2)  250 zł