Polska, Na Pamiątkę Oswobodzenia Lwowa, 1915

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:55:00
105165
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, Na Pamiątkę Oswobodzenia Lwowa, 1915, sygn. JW (J. Wysocki)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 50 mm, punca na obrzeżu, ładnie zachowany, patyna
Literatura: Strzałk. 307 (R)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 591

1)  240 zł
2)  230 zł