Polska, medal Chrzcielny

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Polska, medal Chrzcielny

Polska, medal Chrzcielny

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:54:30
105167
Opis: Polska - XIX wiek, medal Chrzcielny, autorstwa Majnerta
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 33.67 g, 49 mm, na obrzeżu punce, piękny egzemplarz, patyna

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 875

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  125 zł