Niemcy, lot: 6 różnych monet, XVI - XIX w.

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:45:30
105534
Opis: Niemcy, lot: 6 różnych monet, XVI - XIX w., 3 fenigi scheide münze 1761 A, 3 fenigi 1760 S.M., 4 fenigi 1748, ponadto 3 monety halerzowe
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 6 sztuk

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 558

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  135 zł
4)  120 zł