Niemcy, 5 marek, 1909

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Niemcy, 5 marek, 1909

Niemcy, 5 marek, 1909

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:44:30
105536
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek, 1909, 500 - lecie Uniwersytetu w Lipsku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: J. 139

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1284

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  330 zł
5)  170 zł