Niemcy, ort, 1758 F

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Niemcy, ort, 1758 F

Niemcy, ort, 1758 F

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:32:30
105530
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II 1740-1786, ort, 1758 F, Magdeburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Olding 358, v. Schr. 1728

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 526

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  150 zł