Śląsk, 6 krajcarów, 1713

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Śląsk, 6 krajcarów, 1713

Śląsk, 6 krajcarów, 1713

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:27:30
105605
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Karol VI 1711-1740, 6 krajcarów, 1713, Wrocław, Aw: CAROL.VI.D:G.R.I (VI).S.A.G.HI.H.B.REX, Rw: ARCHID.AVSTRI.DVX.BVR.SIL.1713
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 838

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 730

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł