Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1542

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:24:00
105427
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albrecht Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1542, Królewiec
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger PR.42.1.a (R)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 292

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł