Polska, trojak, 1586

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:12:00
105415
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1586, Ryga, odmiana z mniejszą głową króla
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger 86.2.a (R)

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 185

1)  145 zł
2)  140 zł