Polska, trojak, 1586

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:09:00
105416
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1586, Poznań, odmiana z datą na rewersie po lewej stronie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger P.86.2.d (R1)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 222

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł