Polska, grosz koronny, 1529

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Polska, grosz koronny, 1529

Polska, grosz koronny, 1529

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:02:00
105424
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz koronny, 1529, Kraków, SIGISMVND PRIM REX POLONIE / MONETA REGNI POLONIE 15Z9
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 585

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł