Niemcy, zestaw trzech denarów, XIV w.

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 20:37:00
105514
Opis: Niemcy - Brandenburgia, zestaw trzech denarów, XIV w., Otto V 1267-1298, denar (Siedzący margrabia z dwoma orłami na dłoniach / trzy tarcze i litery O-T-T), Anonimony denar (Uskrzydlona postać / Trójliść z rozetkami w polach w sześcioramiennej rozecie), Anonimowy denar (Postać z 2 kwiatami / Kwiat z 2 hełmami i 2 głowami orłów)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki
Literatura: Bahrf. 224, 557 i 609

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 463

1)  105 zł
2)  100 zł