Niemcy, medal Paul von Beneckendorf und Hindenburh, 1925

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 22:01:30
105621
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal Paul von Beneckendorf und Hindenburh, 1925, sygnowany L.CHR. LAUER. - NUERNBER, wybity z okzji wyboru Hindenburga na prezydenta Rzeszy26 kwietnia 1925 r.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próba 990, 14.52 g, 33 mm, znak probierczy na obrzeżu

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 339

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł