Polska, grosz na stopę litewską, 1555

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:04:30
104926
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, grosz na stopę litewską, 1555, Wilno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki, ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas 6SA22-7, T.12

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 281

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  480 zł