Polska, fałszerstwo z epoki ternara

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 20:51:30
104936
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, fałszerstwo z epoki ternara, Aw: Tarcza herbowa, bez liter w tarczy, w otoku napis, Rw: Orzeł, w otoku napis - prawdopodobnie fałszerstwo z epoki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Kubiak 81

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 355

1)  30 zł