Śląsk, 3 krajcary, 1701 CVL

Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską
Rozpoczęcie: 18-11-2013 18:00
Zakończenie: 28-11-2013 21:55:00
Śląsk, 3 krajcary, 1701 CVL

Śląsk, 3 krajcary, 1701 CVL

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-11-2013 21:55:00
104403
Opis: Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Krystian Ulryk I 1664-1704, 3 krajcary, 1701 CVL, Oleśnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, nieco niedobity
Literatura: F.u.S. 2423

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 523