Polska, puło ruskie

Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską
Rozpoczęcie: 18-11-2013 18:00
Zakończenie: 28-11-2013 20:52:30
Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-11-2013 20:52:30
103923
Opis: Polska - Ludwik Węgierski 1370-1382, puło ruskie, mennica Lwów, Aw: Ukoronowana gotycka litera L i kółka wewnątrz rozety, Rw: Korona i kulki w rozecie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 0.86 g, niecentrycznie wybity awers, patyna
Literatura: Gum.H. 377, Huszár 562

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość odsłon: 240