Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.

Monety średniowieczne, Polskie i związane z Polską

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2013 20:48:00
104277
Opis: Polska - Krakowskie - Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Krzyż grecki o ramionach zakończonych łukowatą poprzeczką
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.18 g, ładnie zachowany i bardzo wyraźny, ciemna patyna
Literatura: BRP-Przyłęk 9

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 266

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  185 zł