Polska, 2 złote, 1996
Zakończenie: 21-11-2013 20:51:00
Polska, 2 złote, 1996
81448
| Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Zamek w Lidzbarku Warmińskim |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | nordic gold, piękne, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 734 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 204