Polska, 2 złote, 1996
Monety polskie kolekcjonerskie
Polska, 2 złote, 1996
Cena wylicytowana: 320 zł
81446
| Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Zygmunt II August |
| Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
piękna i rzadka moneta, patyna |
Parchimowicz 732 |
Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 304
1) 320 zł
2) 310 zł
3) 300 zł
4) 260 zł
| min |